Умови публікації

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Для опублікування статті у виданні «Журнал соціальної та практичної психології» № 3 за 2024 рік необхідно до 31 травня включно:

1. Заповнити довідку про автора;

2. На електронну адресу journals.psy.zu@gmail.com надіслати статтю, оформлену відповідно до вимог, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Публікаційний внесок

Усі статті, рекомендовані редколегією до публікації, розміщуються у журналі на платній основі. Оплата здійснюється тільки після отримання автором підтвердження рішення редакційної колегії про прийом статті до публікації (автори отримують електронною поштою реквізити для сплати публікаційного внеску).

Вартість публікації – 900 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень.

Література та анотації також входять до загальної кількості сторінок публікації, що оплачується. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Логвиненко_стаття, Логвиненко_квитанція.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Терміни виходу

Електронна версія журналу буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання до 31 липня 2024 року.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 30 серпня 2024 року.